home https://www.cozyearn.com/. her response replica watch wholesale. imp source zegarki repliki. Up To 60% Off rolex replicas for sale cheap. High Technology replica watch wholesale. Clicking Here replica watches for sale. Read Full Report omega replica watches. Buy now best https://www.businessfranckmuller.com. look at these guys https://www.pussywatches.com/. site here replica breitling.

Služby stavební společnosti | PerfektStyl

Služby naší stavební společnosti

605 388 996
e-mail: info@perfektstyl.cz
Dejte nám vědět, rádi Vám vyjdeme vstříc!

STAVEBNÍ ZEDNICKÉ PRÁCE

Naše firma působí převážně v jihomoravském kraji, kde jsme si vybudovali určitou prestiž a dobré jméno, podložené kvalitními službami.

Od svého vzniku v roce 2005, se snažíme nabízet jen špičkové stavební a zednické práce a služby. Ve svém podnikání se držíme etických a morálních zvyklostí.

Je pro nás důležité, dodržovat (v dnešní době již polozapomenuté) pravidlo o hrdosti na dobře odvedenou práci! Precizně zvládáme také náročnější projekty a práce větších rozsahů.

Striktně dbáme na dodržování smluvených termínů i cen. Můžeme se stát Vaším dodavatelem a stavebním partnerem u řady akcí.

Realizace

OBKLADAČSKÉ A DLAŽDIČSKÉ PRÁCE

Provádíme veškeré obkladačské a dlaždičské práce. Pracujeme s obklady a dlažbami všech druhů a materiálů, včetně velkoformátových a kalibrovaných dlaždic.

Jsme precizní a profesionální, máme dlouhodobé zkušenosti a řada zakazníků, se na nás obrací opakovaně. Jsme zvyklí i na náročnější požadavky.

Pomůžeme Vám případně i s výběrem materiálů.

Realizace

SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE

Výhodou sádrokartonů (SDK) je rychlost montáže a čistota práce. SDK je flexibilní materiál a umožňuje vytvářet nejrůznejší tvary.

SDK má nízkou hmotnost a vzhledem k jeho požární odolnosti a estetickým vlastnostem, se nabízejí široké možnosti uplatnění.

Výrobky, které používáme (KNAUF, RIGIPS) splňují veškeré nároky na požární odolnost, akustiku, izolační vlastnosti, vzhled a hygienickou nezávadnost.

Realizace

REKONSTRUKCE BYTOVÝCH JADER

O kompletní přebudování nevyhovujícího bytového jádra, se postarají naši pracovníci s dlouholetými zkušenostmi i s náročnějšími požadavky.

Vzhledem ke zkušenostem a pečlivě naplánovaným rekonstrukčním pracím, zabere kompletní rekonstrukce bytového jádra překvapivě krátký časový úsek.

Objednáme, dovezeme a sestavíme veškeré zařizovací předměty.

Realizace

STAVBY KRBŮ

V posledních letech mají kvalitní domácí krby nezanedbatelný podíl na vytápění nemovitostí a pomáhají významně snižovat náklady za energie. Vzhledem k nepopiratelným estetickým hodnotám, jen velmi malé procento současných novostaveb, není vybaveno krbem.

Vybudujeme Vám:

  • Rustikální nebo moderní krby
  • Zahradní krby a udírny
  • Zahradní kuchyně

Realizace