home https://www.cozyearn.com/. her response replica watch wholesale. imp source zegarki repliki. Up To 60% Off rolex replicas for sale cheap. High Technology replica watch wholesale. Clicking Here replica watches for sale. Read Full Report omega replica watches. Buy now best https://www.businessfranckmuller.com. look at these guys https://www.pussywatches.com/. site here replica breitling.

Zajímavosti z realizací stavební společnosti PerfektStyl

Průběh realizací a detaily řešení

605 388 996
e-mail: info@perfektstyl.cz
Dejte nám vědět, rádi Vám vyjdeme vstříc!

STAVEBNÍ A ZEDNICKÉ PRÁCE

Podívejte se na několik kroků z výstavby podsklepené relaxační stavby u rodinného domu s blízkým bazeném (také naše dílo).
Investor trval na vcelku netradičním řešení a vzhledem k členitosti terénu a obtížnější dopravní dostupnosti, se jednalo o poměrně velkou stavebně - logistickou výzvu.

OBKLADAČSKÉ A DLAŽDIČSKÉ PRÁCE

Při obkládání venkovní fasády velkoformátovými kachlemi (kalibrované, slinuté, zařezávání obkladů na 45°), bylo nutné používat speciální spony zaručující maximální možnou přesnost. Obklady se ukládaly do nerezových lišt. Zajímavým prvkem bylo maskování skříňky hlavního uzávěru plynu.

Můžete se také podívat na několik fotografií pořízených v průběhu instalace odvětrávané fasády. Na fotografiích jsou vidět jednotlivé kroky kompletních prací - osekání a zateplení okenních špalet, příprava dřevěných roštů pro osazení obkladů a zateplení domu minerální vatou. Mezi vatou a fasádou je štěrbina, která umožňuje proudění vzduchu a dům je tak suchý a ‘dýchá’.

SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE

Sádrokarton (SDK) je velmi flexibilní materiál a možnosti jeho tvarování jsou velmi široké. Umíme vytvářet jak rozmanitá prohnutí a zakřivení, tak i nejrůznější podhledy a výklenky.

  • Promítací plátno
  • Výklenky

REKONSTRUKCE BYTOVÝCH JADER

U rekonstrukcí bytových jader bývají zajímavě řešené sprchové kouty - jako v tomto případě - kdy sklo bylo po dokončení vsazeno do předem přesně připravených otvorů a podlaha s podlahovým topením pečlivě vyspádována k odtokovému kanálku.

  • Sprchový kout
  • Obložení do oblouku